FERHAT GÖÇER'DEN ÖMÜR GEDİK'E AŞK DOLU SÖZLER!

Ferhat Göçer, son albümündeki ‘Seni Sevmeye Aşığım’ şarkısının Ömür Gedik’e yazıldığı iddialarına cevap verdi

Magazin

FERHAT GÖÇER'DEN ÖMÜR GEDİK'E AŞK DOLU SÖZLER! Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer ve gazeteci sevgilisi Ömür Gedik ile birlikte görüntülendi. Keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Ferhat Göçer ve Ömür Gedik çifti özel açıklamalarda bulundu.

Göçer, son albümündeki ‘Seni Sevmeye Aşığım’ şarkısının Ömür Gedik’e yazıldığı iddialarına cevap verdi. Konuyla ilgili şarkıcı, “Şarkıyı yazan kişi kendi sevdiğine yazmış ama şarkının Ömür’e söylendiği kesin” dedi. Son dönemde pek çok sanatçıyla düet yaptığı için adı ‘düetisyen’e çıkan Ferhat Göçer, bu durumdan rahatsız olmadığını hatta keyifle karşıladığını söyledi.

Şarkıları hakkında hastanedeki doktor arkadaşlarının da fikrini aldığını söyleyen Göçer, müzikle hekimlik arasında bir bağ olduğunu anlattı. Bunu da başarılı şarkıcı şu sözleriyle açıkladı; “Hekimlerin müziğe ayrı bir ilgilerinin olduğunu düşünüyorum. Bazı meslek gruplayla bazı sanat dalları arasında bağ vardır. Hekimlikle müzik arasında da öyle bir bağ var” diye konuştu.

Ayakligazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: