Ferhat Göçer'den yeni albüm!

Ferhat Göçer, uzun süredir üzerinde çalıştığı 8. albümü “Sığmıyorum Gecceye ve Zamana” ile 2015 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Ferhat Göçer'den yeni albüm! Büyük bir özen ve titizlikle hazırlanan ve tam 12 şarkıdan oluşan yeni albümde 2 de cover şarkı yer alıyor.

Albümün bir diğer özelliği de Erol Köse prodüktörlüğünde hazırlanmış olması. Yıllar önce, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde aynı dönem çalıştıkları halde bir türlü ortak projede birlikte olamayan iki doktor; Göçer ve Köse’de “Sığmıyorum Gecceye ve Zamana” albümü ile birlikte nihayet dev bir projede buluştu. Göçer ve Köse’nin başarısından emin oldukları “Sığmıyorum Gecceye ve Zamana” 27 Nisan Pazartesi günü tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerdeki yerini alacak.


“Sığmıyorum Gecceye ve Zamana” adlı yeni albümünün çıkış şarkısı ise “Yıllarım Gitti” olarak belirlendi. Albüm çıkmadan önce 15 Nisan itibari ile radyolarda dönmeye başlayacak olan “Yıllarım Gitti” listeleri altüst etmeye aday.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: