Ferhat Göçer'i düşündüren Bülent Ersoy-Ömür Gedik sorusu!

Söylemezsem Olmaz ekibi Müzik eserleri sahipleri grubu meslek birliği 9. olağan genel kurul toplantısında, yönetim kurulu seçimi için oyunu kullanan Ferhat Göçer’e mikrofon uzattı.

Magazin

Ferhat Göçer'i düşündüren Bülent Ersoy-Ömür Gedik sorusu! Yönetim kurulu seçiminde telif hakları yasaları da dahil olmak üzere müzik piyasasında önemli olacak bir çok karar alındığından bahseden Ferhat Göçer, "renkli dünyaya aldanmayın çok sayıda besteci söz yazarı sanatkar mağdur durumda" dedi. Ayrıca Ferhat Göçer, Deniz Seki’nin de yedek üye olarak MSG’ye kabul edildiğinden bahsetti ve "Deniz Seki’ye hem hoş geldin hem de moral olacak" dedi. Ferhat Göçer’e Türkiye’de yaşanan olayların ardından "müzik susmalı mı?" sorusuna "susması ve susmaması gereken yerler" var yanıtını verdi.

Röportaj arasında bu günlerde gündeme sıkça gelen hayat arkadaşı Ömür Gedik ve Bülent Ersoy arasındaki “kürk” tartışmasıyla ilgili “İki tarafta tanıdığınız biri hayat arkadaşınız diğeri Bülent Ersoy ne düşünüyorsunuz?” diye sorulunca ünlü şarkıcı bir cevap bulamadı. Tam 10 saniye sessiz kaldıktan sonra “Bu soruyu bana sormamış olmamızı rica ediyorum” diyerek röportajı sonlandırdı.

İŞTE O ANLAR;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: