FERİHA İLE LEYLA'NIN ÖLMESİ ZEYNEP'E YARADI!

Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu dizisinin son transferi Zeynep Çamcı'nın oynadığı dizilerdeki ilginç bir ayrıntı dikkat çekiyor.

Magazin

FERİHA İLE LEYLA'NIN ÖLMESİ ZEYNEP'E YARADI! Şahan Gökbakar'ın başrolünde oynadığı Recep İvedik serisinin ikinci filmiyle adını duyuran güzel oyuncu, bu rolün ardından ekranların fenomen dizilerinden Leyla ile Mecnun'dan teklif almıştı.

Leyla ile Mecnun setinde yaşanan kavga olayından sonra kovulan Ezgi Asaroğlu'nun canlandırdığı Leyla karakteri dizide öldürülmüştü. Ezgi Asaroğlu'nun diziden ayrılmasından sonra yeni oyuncu arayışına giren yapım ekibi Zeynep Çamcı ve Müge Boz'u kadroya dahil olmuştu.

Leyla ile Mecnun'da bir sezon oynayan Zeynep Çamcı, dizideki senaryo değişikliği nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Güzel oyuncunun yeni dizisi Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu oldu.

Leyla karakterinin diziden ayrılması sonucu Leyla ile Mecnun'da oynamaya başlayan güzel oyuncu, aynı kaderi Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu'nda da yaşadı.

Geçtiğimiz sezon Hazal Kaya'nın diziden ayrılacağını açıklaması üzerine başarılı oyuncunun canlandırdığı Feriha karakterini öldürmeye karar veren yapımcılar yeni transferler Beril Kayar ve Zeynep Çamcı'yla kadrosunu güçlendirdi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Emir karakteri ile bir ilişki yaşayaca olan Zeynep Çamcı,
dizide cinayet masasında çalışan Can isimli bir polisi canlandıracak.

Güzel oyuncunun yeni dizisinde Leyla ile Mecnun'daki gibi bir sezon mu oynayıp oynamayacağını zaman gösterecek.

fotoğraflar için tıklayınız.


fotoğraflar için tıklayınız.

fotoğraflar için tıklayınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: