Ferit Şahenk'in son Etiler bombası

İstanbul'un yeme-içme sektörünün uğrak noktası Etiler, Nispetiye Caddesi'nde, Doğuş Grubu'na ait D.ream markalarının sayıları gittikçe artmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Ferit Şahenk'in son Etiler bombası Ankara çıkışlı ve Gamze Cizreli imzasını taşıyan Big Chefs, İstanbul'a açtığı ilk şubesini 2009 yılında Doğuş Grubu'ndan 7 yıllığına kiraladığı mekanda açmıştı. Haziran ayı itibariyle Nispetiye Caddesi'nden çekilen Big Chefs şimdi yeni şubeleri ve farklı lokasyonlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Big Chefs'in çıktığı, Nusr-et Steakhouse'un tam yanında yer alan mekanın ne olacağı ise şimdilik merak konusu. Bu mekanda Şahenk'in caddedeki 8. restoranını açacağı söylentiler arasında.

8. mekan yolda mı?

Yeme-içme sektörünün devi D.ream yaklaşık 30 farklı markası ile her geçen gün sektöre bomba gibi düşmeyi başarıyor. Nispetiye Caddesi üzerinde, D.ream’in 7 restoranının 3’ü Günaydın markasıyla hizmet veriyor; Günaydın Nispetiye Kasap & Steakhouse, Günaydın Etiler Kebap, Günaydın Etiler Kasap & Steakhouse. Cadde üzerinden bulunan diğer markaları ise Fenix, Nusr-et Steakhouse, Da Mario ve Kebapçı.

Nusr-et büyüyecek mi?


Big Chefs'ten boşalan mekanda yeni bir mekan mı açılacağı yoksa farklı bir proje için mi kullanılacağı henüz netlik kazanmadı. Mekanın Nusr-et Steakhouse için kullanılacağı ve Nusr-et'in özel misafirlerini ağırlayacağı bir bölüm olarak değerlendirileceği de söylentiler arasında..

Bunlarda ilginizi çekebilir: