Ferman Toprak'tan zehir zemberek açıklamalar!

"Hayatı Tesbih Yapmışım" şarkısı dillerden düşmeyen şarkıcı Ferman Toprak, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Ferman Toprak'tan zehir zemberek açıklamalar! İşte Toprak'ın o açıklamaları...

MAHKEMEYE VERSEYDİM, EBRU GÜNDEŞ'İN ALBÜMÜNÜ DURDURURDUM

"Aklınıza kim gelirse 'Hayatı Tesbih Yapmışım' şarkısını istedi. Şarkının haklarını aldım, Ebru Hanım konserlerinde şarkıyı söyledi. Şarkıya talip olduklarını söyleyince, şarkının haklarının bende olduğunu öğrenmişler. Albümleri iki üç milyon satıp da gece sahne alamayan birçok şarkıcıyı tanıyorum. Bu şarkıyı ben aldım diye herkes karşımda toplandı. Şayet Ebru Gündeş'i mahkemeye verseydim, albümünü durdururdum. Emeğime saygı göstermeyen, yirmi yıldır tırnaklarımla kazıyıp geldiğim yere saygı göstermeyenlere beste vermem."

TUĞBA EKİNCİ KULİSİME GELİP "GÜNDEM YARATALIM" DEDİ

"Tuğba Ekinci'ye şarkı vermem! Delikanlım'ı okuduğu gün Tuğba Ekinci'nin talihsiz bir günüydü. Bülent Hanımı çok takdir ettim. Sabrına hayran kaldım. Tuğba Ekinci reklam arasında kulisime gelip, 'Bülent Ersoy ile bir şeyler yapıp gündem yaratalım' dedi.

ŞAFAK SEZER 20 YILLIK ARKADAŞIM

"Şafak ile aramızda bir kavga olmadı. Şafak Sezer 20 yıllık arkadaşım. Sahnedeydim. Bir baktım Şafak; pijama ve terlikle. Döndüm bir baktım. Şafak'ı terlik ve pijamayla gördüğüme inanamadım. Bir anlık boşluğumuza geldi, önemli bir olay değildi. Şafak duygusal ve çok iyi bir insandır. Şafak, Kolpaçino İntikam filmi için bana teklif getirdi. Kuliste de o filmdeki dövüş sahnelerinin provasını yaptık. İddia edildiği gibi aramızda bir arbede yaşanmadı."

ALİŞAN'IN YAPTIKLARINDA ART NİYET ARIYORUM

"Alişan'a yıllar önceden bir kırgınlığım yok. Geçen gün programına Ankaralı sanatçıları davet etti. Program boyunca 'Hayatı Tesbih Yapmışım' şarkısı konuşuldu. Bir kere adımı söylemediler. Ben bu durumda art niyet ararım, kötü niyet ararım! Bunun tek adı var: Kıskançlık!"

BİTMİYORUZ İŞTE! BURDAYIZ!

"Herkes toplanmış, tesbih şarkısını aldım diye. 'Bu Ferman Toprak'ı biz nasıl bitiririz?' diye düşünüyorlar. Bitmiyoruz işte, burdayız! Hepiniz bir araya geliyorsunuz, bir kadın olamıyorsunuz. 5 adam bir kadın edemediler, bir Gülben Ergen olamadılar. Çünkü hazmedemiyorlar. Biz arabesk söylediğimiz zaman kimse arabesk söylemeye cesaret edemiyordu. Herkes gitti Ferman Toprak kaldı. Tarzımdan hiç ödün vermeyerek bugünlere geldim."

Bunlarda ilginizi çekebilir: