Fernandes ile ipler koptu kopuyor

Beşiktaş ile Fernandes arasındaki bağlar tamamen kopma noktasına geldi.

Diğer Haberler

Fernandes ile ipler koptu kopuyor Son bir kaç aydır yeni sözleşme için istediği imza parasından dolayı başta başkan Fikret Orman olmak üzere yönetim ve taraftarların tepkisini çeken Fernandes ile Beşiktaş arasındaki bağlar tamamen kopma noktasında.

S.B.ELAZIĞ MAÇI KADROSUNA GİRMEDİ
Kasımpaşa maçı sonrası sakat olduğunu söyleyerek idmanlara çıkmayan Fernandes, takımda çok eksikler olmasına rağmen Elazığ maçı kadrosuna da girmedi. Maç sonrası bugüne kadar konuşmayan Önder Özen'in de üstü kapalı Fernandes'i eleştirmesi artık takımda istenmediğinin bir işareti olarak yorumlandı. Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay ise Fernandes'e şu ana kadar hiç bir teklif gelmediğini belirtti.


TÜRKİYE'DE HİÇ BİR TAKIMA GİTMESİNE İZİN YOK
Manuel Fernandes'in sezon sonunu beklemeden gitmek istemesi durumunda oturup şartları konuşacaklarını söyleyen Atalay ''Sezon sonuna kadar bizim kontratlı oyuncumuz. Şu ana kadar önümüze koyduğu bir teklif veya başka somut hiç bir şey yok. Sakatım diyor ve idmanlara çıkmıyor. Devre arasında ayrılmak isterse şartlar konuşulur. Türkiye'de herhangi bir takıma gitmesine hiç bir şekilde izin vermeyiz. Zaten sözleşmesi sezon sonu bitecek bir futbolcuya da kimse para vermek istemez. Menajeri takım arıyor mu aramıyor mu onu da bilmiyoruz. Bize böyle bir şey gelmedi'' diye konuştu.

ÇEKİP GİDERSE ŞAŞIRMAYIZ
Öte yandan Kasımpaşa maçında taraftarlar ile girdiği olumsuz diyaloglardan dolayı kesilen 220 bin euro'luk para cezası kendisine tebliğ edilen Manuel Fernandes'in, yönetimin bu eleştiri ve karşı ataklarına nasıl bir tepki vereceği merak konusu.Siyah beyazlı camiada Fernandes ile ilgili konuşulan bir başka konu ise ''Her an bavulunu toplayıp çekip giderse hiç şaşırmayız'' şeklinde.

SEZON SONUNU BEKLEMEDEN GİTSİN
Beşiktaşlı bazı yöneticiler ise Fernandes'in yurt içinde bir takıma gitmemesi koşulu ile devre arasında sözleşmesinin fesh edilmesinden yana. Siyah beyazlı yöneticiler böylelikle hem sıkıntılı bir futbolcudan hem de yarım sezon için ödenecek 1.1 milyon eurodan kurtulacaklarını düşünüyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: