FERRARİ YÜZÜNDEN DEPRESYONDAYIM

Beşiktaş'ın İtalyan yıldızı Ferrari'nin siyah-beyazlı kulübe imzası sonrasında ayrılık kararı aldığı sevgilisi Aida Yespica, Novella 2000 dergisinde Ferrari'yi topa tuttu.

Magazin

FERRARİ YÜZÜNDEN DEPRESYONDAYIM "Beni oğlumla yalnız bıraktı ve Türkiye'ye gitti. Onun yüzünden depresyona girdim" diyen ünlü yıldız, Ferrari'yi ailesine sahip çıkmamakla suçladı. İşte Ferrari-Yespica aşkında son perde ve güzel yıldızın açıklamaları: "Oğlum Aron dünyaya geldikten sonra depresyona girdim, bulimia teşhisi koydular. 23 kilo verdim. Matteo (Ferrari) ben Milano'dayken bizi bırakıp Cenova'ya gitti. İki ay önce ilişkimizi yoluna koymuş, Forte dei Marmi'deki tatilimizde bir aile olmayı başarmıştık. Artık Matteo'nun peşinden gitmeyeceğim. Bu çocuğu ikimiz de istemiştik ama o artık çok uzaklarda. Ona bir şans daha tanımıştım, ama şimdi anlıyorum ki o bunu hak etmiyor."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: