Feyza Aktan ile boşanan Özcan Deniz’den şaşırtan karar!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan kısa süre önce tek celsede boşanarak tüm hayranlarını şoke etmişti. Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın boşanmasının ardından boşanma nedeninin çıktıkları tatilde yaşanan tartışma sebebiyle olduğu ortaya çıkmıştı. Tartışma esnasında boşanmak istediğini belirten Feyza Aktan iddialara göre sonrasında pişmanlık duymuş ancak Özcan Deniz dava açarak boşanmıştı. Son günlerin en sık konuşulan isimleri haline gelen Özcan Deniz ve Feyza Aktan bir kez daha şaşırttı

Magazin

Feyza Aktan ile boşanan Özcan Deniz’den şaşırtan karar! Özcan Deniz, boşandıktan sonra görüşmeye devam ettiği Feyza Aktan'ın uyum sağlayamadığı Zekeriyaköy'deki evlerinden ayrılıyor. Akşam'ın haberine göre, Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan'dan vazgeçemiyor. İki ay önce tek celsede boşanan çiftten Özcan Deniz, Aktan'a ikinci bir şans verdi.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın neden ayrıldığı ortaya çıktı!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın neden ayrıldığı ortaya çıktı!Yurtdışında yaşadıkları tartışma sonrası evliliklerini sonlandırdıkları söylenen ikili, ayrılsalar da çocukları Kuzey için görüşmeye devam etme kararı aldı. Çift bunun için ilk olarak Zekeriyaköy'deki lüks villarından taşınma kararı aldı. Feyza Aktan çevreye uyum sağlayamadığı için evlerini değiştirmek isteyen çift, Boğaz'da ev bakmaya başladı.

Özcan Deniz bir an olsun yalnız bırakmıyor!

Özcan Deniz bir an olsun yalnız bırakmıyor!Şimdilerde emlakçılarla görüşmeler halinde olan Deniz, içlerine sinen evi bulduktan sonra tatil dönüşü taşınma işlemlerini hızlandıracak. Bodrum tatillerine devam eden Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın Boğaz'daki emlakçılarla görüşme halinde olduğu iddia edildi. (Kaynak: aksam.com.tr)

Özcan Deniz boşandığı eşi Feyza Aktan'la el ele görüntülendi!

Özcan Deniz boşandığı eşi Feyza Aktan'la el ele görüntülendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: