Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'den istediği rakam herkesi şoke etti!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin boşanacğı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Feyza Aktan'ın eşi özcan deniz'den boşanma için 15 milyon lira tazminat istediği iddia edildi.

Magazin

Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'den istediği rakam herkesi şoke etti! 15 ay önce evlenen Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin boşanacağı haberleri doğru çıktı. Çekişmeli boşanma davası açan Özcan Deniz'in ayrıca oğlunun velayetini de istediği öğrenilmişti. Kendisinden 20 yaş küçük eşini kendisine ve ailesine özen göstermemek, oğlu Kuzey'le yeteri kadar ilgilenmemekle suçlayan Özcan Deniz, ayrılığın ilk sinyalini babalar gününde yayınladığı mesajla vermişti. Deniz, paylaşımında "Elimizden acımadan bugünümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim" sözlerine yer vermişti.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan neden boşanıyor? Şoke eden iddia!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan neden boşanıyor? Şoke eden iddia!Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre ise Feyza Aktan boşanmak için 15 aylık eşi Özcan Deniz'den 15 milyon lira tazminat talep etti ve aylık bir nafaka isteğinde bulunmadı. Avukatları aracılığıyla yapılan görüşmede Aktan, "Bu tazminatı öde, çocuğumuzun masraflarını üstlen, boşanalım" dedi.

Feyza Deniz hakkında şaşırtan gerçek!

Feyza Deniz hakkında şaşırtan gerçek!Feyza Deniz'den boşanma iddialarına jet yanıt!

Feyza Deniz'den boşanma iddialarına jet yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: