Feyza Aktan'ın suçlamalarına Özcan Deniz'den cevap geldi!

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Magazin basınına düşen son dakika gelişmesinin ardından Özcan Deniz'den açıklama geldi. Sosyal medya hesabından konuya açıklık getiren Deniz, "Suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum, şiddet uygulamadım" ifadelerini kullandı.

Magazin

Feyza Aktan'ın suçlamalarına Özcan Deniz'den cevap geldi! Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'ın 'şok iddiları' için açıklama yaptı:

"Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar once yasandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi "çamur at izi kalsın" düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim.Yeni bir projemin arifesinde de bunların yasanması ayrı bir konu.

Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alinmaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmi mercilerde aramayı doğru buluyorum.Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsaade etmeyeceğim."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: