FHM GELENEKSEL LİSTESİNİ YAPTI

Geniş bir okur kitlesine hitap eden FHM dergisi dünyanın en seksi kadınlarını seçti.

Magazin

FHM GELENEKSEL LİSTESİNİ YAPTI Düzenlenen bir anketle belirlenen listenin ilk 10'unda gösteri dünyasının tanınmış yıldızları yer aldı. İlk sırada Girl's Aloud grubunun üyelerinden ve ünlü futbolcu Ashley Cole'un eşi Cheryl Cole var. İşte dünyanın en seksi kadınları listesinde ilk 10'a giren isimler.

CHERYL COLE

1983 doğumlu olan Cole, Chelsea futbol takımının yıldız oyuncularından Ashley Cole'un eşi. Cole geleceğin Victoria Beckham'ı olarak lanse ediliyor.


MEGAN FOX

1986 doğumlu Fox, 5 yaşından beri dans ve oyunculuk dersleri alıyor. Asıl büyük çıkışını Transformers filmiyle yaptı. Hollywood'un yaşayan ikonlarından Angelina Jolie'yi kendisine örnek aldığını bilmeyen yok.

JESSICA ALBA

Hollywood'da hüküm süren Latin kökenli yıldızlar kuşağının en güzellerinden. 1981 doğumlu Alba da çok gneç yaşlardan beri kamera önünde. Yapımcı Cash Warren ile evli ve Honor adında minik bir kızı var.


BRITNEY SPEARS

1981 doğumlu. Pop müziğin prensesliğinden skandallar kraliçeliğine uzanan bir yol kat etti. Son bir yıldır yeniden doğuşunun sevincini yaşıyor. Aldığı fazla kiloları kısa sürede verip bu listeye girmesi bile onun için büyük başarı.


KEELEY HAZELL

1986 doğumlu Hazell, okul hayatında başarılı olamayınca bir süre kuaförde çalıştı. Sonra şansını modellikte denemeye karar verdi.The Sun'ın düzenlediği üçüncüsayfa güzeli yarışması da onun hayatında bir dönüm noktası oldu.


ADRIANA LIMA

1981 doğumlu Lima, dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biri.


ELISHA CUTHBERT

1982 doğumlu. Kanadalı yıldız 24 adlı TV dizisindeki rolüyle ünlendi. FHM'in bu listesine daha önce de defalarca girmişti.


KRISTIN KREUK

1982 doğumlu. Ülkemizde de yayınlanan Smallville adlı diziyle ün kazandı.


ANNA FRIEL

1976 doğumlu. Henüz 4 yaşındayken kameraların karşısına geçti ve o gün bugündür meslekten kopamadı.


FREIDA PINTO

1984 Hindistan, Bombay doğumlu. Sezona damgasını Vuran Slumdog Millionaire adlı filmde rol alana kadar onu çok az kişi tanıyordu. Ama şimdi tüm dünyanın elbette Hollywood'un usta yönetmenlerinin de gözü onun üzerinde. Rol arkadaşıyla yaşadığı aşk yüzünden eşini terk etmesi de onu magazin basınının gündemine taşıdı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: