Filinta, Cannes'a çıkarma yaptı

Fransa’nın Cannes Şehrinde düzenlenen MIPCOM Fuarına Türk dizileri damgasını vuruyor. 8 Ekim’e kadar sürecek fuarın, onur konuğu olan Türkiye, Türk dizi ve filmleriyle, sektörün önde gelen firmalarının karşısına çıkmaya devam ediyor. TRT’nin sevilen dizilerinden Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ fuarın ilgi gören dizilerinden biri olarak Cannes’da boy gösteriyor.

Dizi Galeri

Filinta, Cannes'a çıkarma yaptı Fuar kapsamında TRT’nin sevilen dizilerinden ES Film’in yapımcılığını üstlendiği Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ en çok ilgiyi gören diziler arasında yer alırken, başrol oyuncuları Onur Tuna, Nur Fettahoğlu, Wilma Elles ile dizinin yapımcıları Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici, katılımcılar ve diğer yapımlarla birlikte buluşmanın mutluluğunu yaşıyorlar.


MIPCOM açılış geccesinde dizinin sevilen başrol kadın oyuncularından Nur Fettahoğlu, ünlü modacı Begüm Salihoğlu’nun, dizinin bir diğer güzel oyuncusu Wilma Elles ise modacı Cengiz Abazoğlu’nun bu gecceye özel olarak tasarladığı kostümleri ve güzellikleriyle göz kamaştırdılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: