Filinta'da dönen büyük oyunlar!

Bir Osmanlı Polisiyesi Filinta’nın bu hafta yayınlanacak 24. Bölümünde büyük oyunlar ve kararların olduğu bir hafta yaşanacak.

Dizi Galeri

Filinta'da dönen büyük oyunlar! Filinta’nın 2 Haziran Salı akşamı yayınlanacak 24. Bölümünde olacaklara göz atalım:

Padişah (Bülent Alkış) canına kast eden bu esrarengiz kadının kim olduğu konusunda şüpheye düşer. Esat Paşa'yı (Yosi Mizrahi) sert bir dille uyarır: "Ya çözersin, ya düşersin..." Esat Paşa ​hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmıştır. Bu olayın peşine düşerse,​ işin ucu iş birliği içindeki Boris'e çıkacak, vazgeçerse de görevinden azledilecektir!..
İngiliz S​efiri, P​adişahın huzuruna çıkıp, İngiltere'nin Osmanlı ile müttefik olduğunu arz ettiği sırada P​adişah kararlıdır ve net bir cevap bekler: "Canıma kast eden o kadın neden S​efaretinizdeki bir çalışanı öldürdü?"


​Galata'daki esrarengiz cinayetlere bir yenisi daha eklenir. Kadı Gıyaseddin'in karşısına çıkan bir kız çocuğu,​ bir​ cinayete dair bazı açıklamalarda bulunur! Kadı şaşkın! Bu malum cinayetle bu kız çocuğunun ilgisi nedir? Abdullah (Kamil Güler), Filinta Mustafa'nın geçmişine dair iz bulmaya ve taşları yerine oturtmaya ant içmiştir. Büyük bir heyecan ve istekle emin adımlarla ilerlemektedir.
Kız çocuğu cinayetin aydınlatılması için Filinta Mustafa ve Bıçak Ali'ye para teklif eder. Mustafa ve Ali bu cinayeti ayrıntılarıyla çözmeleri gerektiğini fakat bunu para için değil​,​ A​dalet emrettiği için yapacaklarını söyler​ler​.


Kadı Gıyaseddin bu sahipsiz sabiyi kime emanet edecektir?
Bankanın İ​cra K​urulu toplantısında Süreyya'nın Boris Zaharyas'ı köşeye sıkıştıracağı teklif ne olacaktır?
Mustafa ve Ali,​ Galata'daki esrarengiz cinayetin failini bulmak için kimin kapısını çalacak?
Tüm bu soruların cevapları yeni bölümüyle Filinta’da!

video...

Bunlarda ilginizi çekebilir: