Filinta'da kıyasıya müdacele!

Es Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT’nin ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’da bu hafta yayınlanacak 21. Bölümde, seyirci kıyasıya bir mücadeleyi izleyecek. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde; Filinta Mustafa’nın kendi geçmişi, çapraz ateşindeki Boris’in ve baş düşmanı Süreyya’nın banka kurma düellosunun onları sürükleyeceği yol, Anita’nın Süreyya ve Boris arasında çaresiz gidiş gelişleri ve Gülbahar Dadı’nın fazlasıyla öğrenmiş olduğu sırların içinde patlamalarına tanık olacağız…

Dizi Galeri

Filinta'da kıyasıya müdacele! Yönetmenliğini Gökhan Erkut yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı, Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Filinta’nın 12 Mayıs’ta yayınlanacak 21. Bölümünde şunlar olacak:

Filinta Mustafa geçmişini aydınlatmak için Bala Hatun'un peşine düşer. Fakat Bala Hatun'u sadece Mustafa’ mı aramaktadır?

Dadı Gülbahar, haddinden fazla bilgiye sahip olmaya başlar. Ve tüm bildiklerini içinde saklamak zorunda ve vicdan azabının çaresizliğiyle yanmaktadır. Bu bilgilerin bir kısmı da Sansar ve Azize’ye dayanmaktadır? Dadı onlar hakkında ve fazlası neleri içinde saklamaktadır? Bu gerçekleri kızı kadar sevdiği Lara ile paylaşacak mıdır?

Anita kimin tarafındadır? Boris ile Süreyya arasında bir takım tekliflerle gidip gelirken, Boris onun gerçek niyetinin farkına varıp ona ne cevap verecektir?

Banka kurma görevi için Padişah’ın karşısına çıkan iki rakip Boris ve Süreyya’dan acaba hangisi kazanacaktır? Padişah’ın Osmanlı Bankasını kurma görevindeki öncelik kararı ne olacaktır?

Mustafa, Bala Hatun'a ulaşmaya çalışırken nelerle karşılaşacak?

Süreyya ve Boris'in bu duruma tutumu ne olacak?

Boris, banka kurma görevini, Süreyya'yı ezip elde edebilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları 12 Mayıs akşamı, TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Filinta’nın 21. Bölümünde…

Başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Feyza Işık, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların ve konuk oyuncu Hakan Eratik’in yer aldığı Filinta’nın 21. bölümü 12 Mayıs Salı ve her Salı TRT1’de.

Bunlarda ilginizi çekebilir: