FİLİPİNLİ AGUSTİN OĞLUM OLACAK

Tuğba Özay, cezaevinde tanıştığı Filipinli bir mahkumun oğlunu evlat edinme hazırlığında... 3,5 yaşındaki Agustin'i görür görmez vurulduğunu söyleyen Özay, 'Onun kokusu burnumda tütüyor' dedi.

Magazin

FİLİPİNLİ AGUSTİN OĞLUM OLACAK   Tuğba Özay, evlat edineceği çocukla ilgili hisslerini ilk kez anlattı..

'İçerideyken, 3 yıldır orada yatan Filipinli bir kadınla tanıştım. Yanında 3,5 yaşındaki oğlu da vardı. Agustin'i görür görmez vuruldum, ona anne gibi baktım, kendi çocuğum gibi gördüm. Kokusu hâlâ burnumda tütüyor. O çikolata renkli bebeği evlat edinmek istiyorum. Annesiyle de konuştum zaten, o tahliye edilir edilmez işlemleri başlatacağım.

İçeride cinsellik düşünülmez
Cezaevindeyken cinsellik diye bir şey yok, tamamen unutuluyor bu kavram... Orada sadece acılar ve üzüntüler var. Dolayısıyla insan cinselliği düşünecek bir ruh halinde olmuyor. Öncelikle anne-baba özlemi, o tarz düşünceleri akıllardan siliyor. Bir tek sevdiklerinize kavuşma fikrine odaklanıyorsunuz.

Yazdığım kitap yakında basılır
Cezaevinde kaldığım sürede, yapacak başka hiçbir şeyim olmadığı için kitap yazmaya başladım. Düşüncelerimi, yaşadıklarımı, özetle kendi dünyamı yazdım. Yazdıklarım 700 sayfayı buldu. Bunu görüşmede olduğum bir yayınevine yayınlatacağım. Belki bir televizyon dizisi bile olabilir, bunu zaman gösterecek.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: