Filiz Aker'in cezaevindeki ağabeyi konuştu: Vatan Şaşmaz, 21 Ağustos'ta otele gitti

Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in 22 yıldır cezaevinde olan ağabeyi Sümer Bayer, cinayetle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Bayer, cinayetin para yüzünden gerçekleştiğini iddia etti.

Magazin

Filiz Aker'in cezaevindeki ağabeyi konuştu: Vatan Şaşmaz, 21 Ağustos'ta otele gitti Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in 22 yıldır cezaevinde olan ağabeyi Sümer Bayer, cinayetle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Cinayetin para yüzünden gerçekleştiğini aktaran Bayer, '2.5 milyon doları gitti. Etiler ve Miami'deki evini sattı, Vatan'dan parasını istiyordu. Vatan Şaşmaz 21 Ağustos'ta yine otele gelmiş, kayıtlarda vardır. Bana Filiz anlattı' dedi. Aker'in diğer ağabeyi Süleyman Aker ise, annelerini 30 yıl önce ağabeyinin öldürdüğünü, para batırma iddialarıyla ilgili bilgisi olmadığını söyledi.

Eldiven takıp ateş etti! İşte dakika dakika yaşananlar...

Eldiven takıp ateş etti! İşte dakika dakika yaşananlar...CEZAEVİNDEKİ AĞABEYDEN ÇARPICI İDDİALAR
22 yıldır Silivri Açık Cezaevi'nde hapis yatan ve geçen hafta izinli olarak çıktığı cezaevinde kardeşi Filiz Aker ile iki gün geçiren Sümer Bayer, Vatan Şaşmaz cinayetiyle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Filiz Aker'in silahı nasıl temin ettiği ile ilgili flaş iddia!

'BENİ YEMEĞE ÇIKARDI, MORALİ İYİYDİ'
'Kardeşimin parasını yediler, dolandırdılar' iddiasında bulunan Sümer Bayer, "1.5 aydır otelde kalıyordu. Cezaevindenj çıkınca iki gün birlikte zaman geçirdik. Beni Boğaz'da yemeğe götürdü, morali iyiydi. Cuma günü İzmir'e ailemin yanına geldim. Olay günü de saat 16:17'de beni aradı. 'Ben bugün Hollanda'ya gideceğim. Yarın seni ararım' dedi.

İşte Vatan Şaşmaz'ın son yazışmaları...

İşte Vatan Şaşmaz'ın son yazışmaları...'RUH HASTASI VE TAKINTILI AŞIK OLARAK GÖSTERİYORLAR'
Sonrasında ağabeyim aradı ve 'Filiz, Vatan Şaşmaz'ı öldürmüş' dedi. Ablamı ruh hastası ve takıntılı bir aşık gibi gösteriyorlar. Özellikle de özyeğeni Dora Ercan. Kardeşim aklı başında ve psikolojik sorunları olmayan biridir. Olayın nedeni Filiz'in parasını alamamasıdır'

Polis kayıtlarına göre Vatan Şaşmaz böyle öldürüldü

'130 BİN DOLAR ALDI, ÖDEMEDİ'
Kardeşiyle Vatan Şaşmaz'ın 11 yıl öncesinde tanıştıklarını söyleyen Bayer şöyle devam etti: "Vatan Şaşmaz ilk eşiyle ABD'de Filiz'e misafir oldu. Ev almak için 130 bin dolar aldı, ödemedi. Sonrasında da Sevilaty Öztürk ve Vatan Şaşmaz onu bir banka müdürüyle tanıştırdı. FOREX'e para yatırıyor, onun adına işlem yapıyorlar. 2.5 milyon dolar parası gitti. Etilerdeki bir ev ve villasını, Miami'daki evini sattı. Vatan'dan parasını istiyordu.

Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan'dan şok açıklamalar

ŞOK İDDİA: VATAN, 21 AĞUSTOS'TA OTELE GİTTİ
Vatan Şaşmaz, 21 Ağustos'ta yine otele gitmiş. Kayıtlarda vardır, Filiz bana bunu anlattı. Bu görüşmede Vatan, '130 bin doları hemen veremem. Ödeyebileceğim kadarını haftaya getireceğim' demiş. Olay günü de parayı getirecek diye beklemiş onu. Aralarında ne tartışma çıktı da kardeşim böyle bir şey yaptı bilmiyorum. Psikolojik rahatsızlığı olan birine devlet silah ruhsatı verir mi? Olayın arkasındaki gerçek kardeşimin dolandırılmış olmasıdır'

"Teyzem Vatan Şaşmaz'a platonik aşk besliyordu"DİĞER AĞABEY: ANNEMİZİ ÖLDÜRDÜ, BİLGİM YOK
Filiz Aker'in diğer ağabeyi Süleyman Aker ise katıldığı bir televizyon programında annesini 30 yıl önce ağabeyinin öldürdüğünü söyledi. Süleyman Aker, kardeşi Filiz Aker'in borsada para batırma iddiaları ile ilgili bir bilgisinin olmadığını söyledi.


Vatan Şaşmaz 'Filiz Aker başımı belaya sokacak' demiş

Vatan Şaşmaz 'Filiz Aker başımı belaya sokacak' demişVatan Şaşmaz, Beşiktaş'ta bir otelde ölü bulundu!

Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'ta bir otelde ölü bulundu!Kaynak: Habertürk

Bunlarda ilginizi çekebilir: