Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz’ı vurduğu silah özel tasarlanmış!

Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker tarafından vurulduğu silahın özellikleri ortaya çıktı. Silah özel olarak tasarlanmış.

Magazin

Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz’ı vurduğu silah özel tasarlanmış! Beşiktaş'ta bulunan bir otelin odasında ölü bulunan Vatan Şaşmaz'ın vurulduğu silahın özellikleri ortaya çıktı. Smith Wesson marka olduğu bilinen Filiz Aker'in kullandığı silah özel tasarım ürünü. İşte Vatan Şaşmaz cinayetinde kullanılan silahın özellikleri...

Filiz Aker "Her yerde onu görüyorum" demiş

Türkiye 27 Ağustos günü gelen acı haberle sarsıldı. Beşiktaş’ta bir otelin 1130 numaralı odasında cansız bedeni bulunan Vatan Şaşmaz hepimizi yasa boğdu. Filiz Aker tarafından sıtından vurulurak öldürülen Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı. Filiz Aker’in kullandığı silahın Smith Wesson marka özel üretim bir tabanca olduğu ortaya çıktı.

Furkan Kızılay'dan 'Vatan Şaşmaz' isyanı!

Furkan Kızılay'dan 'Vatan Şaşmaz' isyanı!İşte o silahın özellikleri…
Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’ı vurduğu ve ardından kendini vurduğu silahın Smith Wesson marka kadınlar için özel üretilmiş LadySmith modeli olduğu belirlendi. 9.65 mm çaplı mermi kullanılan silah kolay taşınabilirliği ile kadınların çantalarında rahat taşıması için üretilmiş. Kadınlar için özle olarak tasarlanmış Smith Wesson (toplu) LadySmith modeli güçlendirilmiş namluya sahip. Yaskın mesafede son derece etkili vuruş gücüne sahip silah Smith Wesson’un diğer modellerine göre daha küçük.


Filiz Aker'in cezaevindeki ağabeyi konuştu: Vatan Şaşmaz, 21 Ağustos'ta otele gitti

Filiz Aker'in cezaevindeki ağabeyi konuştu: Vatan Şaşmaz, 21 Ağustos'ta otele gittiBirol Güven’den Vatan Şaşmaz’ın doğmamış çocuğuna mektup!

Birol Güven’den Vatan Şaşmaz’ın doğmamış çocuğuna mektup!Vatan Şaşmaz cinayetinin şifresi telefonlarda mı? İşte cinayette son durum...

Vatan Şaşmaz cinayetinin şifresi telefonlarda mı? İşte cinayette son durum...Kaynak: sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: