FİLİZ AKIN'IN BABA ÖZLEMİ!

Filiz Akın, kendisi 7 yaşlarındayken anne babasının ayrıldığını belirterek, 'Babam duygusal tepki veren insan değildi. Beni ne dövdü, ne de sevdi. Onun için bende bir boşluk var' dedi.

Magazin

FİLİZ AKIN'IN BABA ÖZLEMİ! Kanal 1'de ekrana gelen 'Filiz Akın'la Pazar Sohetleri' programının konuğu Mehmet Aslantuğ idi. Babasını küçük yaşlarda kaybettiğini, ağabeyini de kötü bir hastalık nedeniyle zamansız yitirdiklerini belirten Aslantuğ, babasız büyümenin getirdiği zorluklara değindi.

Türk Sineması'nın ünlü ismi Filiz Akın da kendi çocukluğuna daldı. Akın, 'Benim de aslında ilginç bir ilişkim var babamla. Benim babam çok sonra öldü, ama ben 7 yaşlarındayken ayrıldılar.
Bende de bir baba eksikliği var. O 7 yaş aslında önemli bir zaman. Çok küçük değildim ama babam duygusal anlamda çok tepki veren insan değildi. Beni ne dövdü, ne de sevdi. Onun için bende bir boşluk var' şeklinde konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: