Filizler'den eşsiz bir tat!

Filizler Köftecisi ette olduğu kadar tatlılarında da iddialı.

Diğer Haberler

Filizler'den eşsiz bir tat! Üsküdar Filizler Köftecisi’nde boğaza karşı oturduğunuzda Ayasofya, Sultan Ahmet, Sülemaniye, Cihangir ve Yavuz Sultan Selim Camii, Galata Köprüsü, Galata Kulesi, Topkapı ve Dolmabahçe Sarayı’nı 8 saniye içinde bir baştan diğer başa görebilirsiniz.


Tarihi bir İstanbul turunu saniyelerle gerçekleştirebileceğiniz bu sofistike mekan, ambiyansına yakışır et çeşitlerinden sonra tatlıları ile de vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Kabak; çorbasını, yemeğini ve tatlısını yapabildiğimiz kendine özgü bir lezzettir. Ekim ayı itibari ile Adapazarı’ndan özel olarak getirtilen kestane kabağından yapılan kabak tatlısı, Filizler Köftecisi’nin en özel tatlarından biri. Filizler Köftecisi’nin en çok beğenilenleri arasında yer alan kabak tatlısı, suyunu bırakan kabakların doğrudan fırına verilmesiyle farklı bir lezzet şöleni yaratıyor.Tatlı ustalarının özenle hazırladığı kabak tatlısını deneyimlemeniz için sizi Filizler Köftecisi’ne davet ediyoruz.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: