FİLM 22 ŞUBATTA VİZYONDA

ÜNLÜ KOMEDYEN ŞAHAN GÖKBAKAR İLE EVLİLİK HAZIRLIKLARI İÇERİSİNDE OLAN DOĞA RUTKAY, ‘BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM’ ADLI YAPIMDA BEYAZ GELİNLİK GİYEREK DÜĞÜN PROVASI YAPTI.

Magazin

FİLM 22 ŞUBATTA VİZYONDA 22 Şubat'ta vizyona girecek olan "Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım" adlı filmde konuk oyuncu olarak yer alan isimlerden Doğa Rutkay, rolü gereği beyaz gelinlikle parmaklıkların ardında izleyicinin karşısına çıkıyor.

Dünyada ilk kez mahkumların senaryosunu yazdıkları ve oynadıkları "Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım" filminde kendisini 'kader mahkumu' olarak adlandıran bir mahkumun kızını canlandıran Doğa Rutkay, beyaz gelinliğiyle cezaevine gelerek babasının elini öpüyor.


Yönetmenliğini Hamdi Alkan, yapımcılığını Birol Güven'in yaptığı 'Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım' adlı yapımda infaz koruma memurları ile mahkumlara oyuncu Vural Çelik, Yasemin Conka, Hakan Yılmaz ve Okan Tangücü eşlik ediyor. Halil Ergün, Tamer Karadağlı, Yeşim Salkım, Savaş Ay, Doğa Rutkay gibi Türkiye'nin ünlü isimleri ise konuk oyuncu olarak filmde yer alıyorlar.

televizyon gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: