Film bitti sıra montajda!

Yönetmenliğini Türkan Şoray'ın yapımcılığını ise Yağmur Ünal’ın üstlendiği "Uzaklarda Arama"nın 8 hafta boyunca Muğla’da gerçekleştirilen çekimleri sona erdi .

Kültür-Sanat

Film bitti sıra montajda! Filmin çekimleri biter bitmez İstanbul'a dönen Şoray, hiç vakit kaybetmeden montaj için stüdyoya girdi. Filmin montajının en az çekimler kadar kendisini heyecanlandırdığını belirten Şoray;”Bu bambaşka bir duygu. Kendimi o hayatın içinde hissettim. Set biteli henüz bir hafta oldu ama,set ortamını Yeşilyurt’u özledim bile. Montaj masasında olmak da apayrı bir zevk benim için. Bir kez daha anladım ki kamera benim en büyük aşkım”

Film Ekibine Bir Teşekkür de Sosyal Medyadan

Filmin kasım ayında vizyona girmesi beklenirken, Şoray film ekibine, kendi Instagram hesabından teşekkür ederek duygularını şöyle dile getirdi; "Uzaklarda Arama film ekibinin güzel insanları; bu filme çok emek verdiniz, çok şey kattınız. Yürekten teşekkür ederim. Sizleri çok çok seviyorum"

Onur Ünlü'nün senaryosunu yazdığı; kasabaya bir pavyonun gelmesi ile yaşananları konu alan filmin oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim bulunuyor. Uzaklarda Arama filminde; Yağmur Ünal, Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Ekin Türkmen, Aslı Samat, Esra Ergün, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Fatih Al, Sema Keçik, Goncagül Sunar, Turgay Aydın ve Doğa Konakoğlu gibi isimler yer alırken bu isimlere Eşref Kolçak ve Suna Selen gibi usta oyuncular da eşlik ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: