Emre Aydın, Filmi bir başka bahara bıraktı!

Emre Aydın, ‘Beni Biraz Böyle Hatırla’nın tanıtımı için bir radyo programına konuk olmuştu. Başarılı rock’çı sohbet sırasında ilginç bir açıklama yaparak, Sinemaya ilgi duyduğunu ve bir korku filmi çekeceğini söylemişti.

Magazin

Emre Aydın, Filmi bir başka bahara bıraktı! Emre Aydın, Katılmış olduğu radyo programda, projesi hakkında şu şekilde açıklama yapmıştı; "Korku filmi çekmeyi düşünüyoruz. Son yıllarda Türkiye’de başarılı korku filmleri çekildi. Ancak hâlâ bir şeyler eksik. Örneğin bir Japon sinemasındaki gibi adamı koltuğunda hoplatacak bir tarz yakalanmadı. Biz de kolları sıvadık ve ortağımla birlikte bir hikâye üzerinde çalıştık. Temmuz'da çekimler başlayacak. İddiam odur ki, yaptığım müzik gibi filmim de ilgi görecek. İnsanlar korkmaya hazır olsunlar" sözleri ile iddialı bir yaklaşım gösteren Aydın,

Film çekimlerini bıraktığını açıkladı.

Filmle ilgili "Geçen sene korku filmi çekmeye başlamıştık ama araya turne girdi. Sonra da senaryoyu beğenmemeye başladık. Başımıza bir şey gelmezse filmi ileride yapacağız" diyerek eleştirileri cevapladı.

Daha önce birkaç tane kısa film çektiğini söyleyen Aydın, ilk uzun metraj filminde hata yapmaktan endişe duyduğunu ve bu yüzden ince eleyip sık dokuduğunu ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: