FİLMİN SONUNDAKİ SÜRPRİZ ŞAŞIRTACAK

Abdullah Oğuz’un çektiği ’Sıcak’ filminde rol alan Ebru Akel ve Hazım Körmükçü, filmdeki olayların herkesin başına gelebileceğini ancak sonundaki sürpriz olayın herkesi şaşırtacağını söylediler.

Magazin

FİLMİN SONUNDAKİ SÜRPRİZ ŞAŞIRTACAK 19 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin oyuncuları, Saba Tümer’in Habertürk’teki programına konuk oldular.

Bozcaada’da çekilen filmle ilgili bilgiler veren oyunculardan Hazım Körmükçü, oynadığı Yusuf karakteri için 'Aslında Yusuf izlendiği zaman bir çok seyirci tarafından kızılacak, ’Böyle de olur mu?’ denilebilecek bir karakter gibi gözükse de aslına acınacak üzülünecek bir karakter. Filmi izleyecek kişiler gerçekten kaliteli bir yapımla karşılaşacaklar' şeklinde konuştu.

Yusuf’un eşi Meryem’i oynayan Ebru Akel de karakteriyle ilgili olarak 'Meryem bu kadar baskın bir eşin yanında içine kapanık bir hayatı olan, belki içinde fırtınalar kopan, başkaldıramayan bir kadın. Ancak başkaldırmak durumunda kalıyor' dedi.

Filmin sürprizlerle dolu olduğunu anlatan Hazım Körmükçü, filmde yaşananların aslında herkesin başına gelebilecek bir olay olduğunu ancak sonundaki sürpriz olayla birlikte insanların kendilerini sorgulayacaklarını söyledi.

Sevinçten ağlamış

Filme kabul edildiğini duyduğunda sevinçten ağladığını söyleyen Ebru Akel, ’Organize İşler’den sonra 2. kez sinemada oynadığını belirterek 'Ben açıkçası çok ümitli değildim. Başka bir rol teklif edilmişti bana. Hikaye değişince o rol de ortadan kalktı. ’Bu Meryem’i oynayacak kişi ne kadar şanslı’ diyordum. Kısmette bu varmış' dedi.

Yaklaşık 3 ay oyuncu koçuyla ve Abdullah Oğuz ile çalıştığını anlatan Ebru Akel, 'Senaryo çalışmalarına ben de dahil oldum. Karakter yolculuklarını gördüğüm için biraz da hazırlandım. Biraz yalnızlaşmaya çalıştım. Çünkü Meryem biraz öyle bir kadın. Elimden geleni yaptım' diye konuştu.

Kendimi şanslı hissediyorum

Bu arada Saba Tümer’in, aynı zamanda erkek arkadaşı olan Abdullah Oğuz ile çalışırken bir zorluk yaşayıp yaşamadığı sorusuna Ebru Akel, 'Bunda garip bir şey yok. Çok da güzel ve çok da rahat çalıştım, çok da şanslı hissediyorum kendimi. Onun gözünden, o filmde olabilmek bence başka bir duygu da kattı' demekle yetindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: