FİLMLERDEKİ EN SEKSİ 25 KADIN ..

Amerikan GQ dergisi, okurlarına unutamadıkları 25 aktrisi ve oynadıkları rolleri sordu. İşte sinema tarihinin en seksi kadın karakterleri

Magazin

FİLMLERDEKİ EN SEKSİ 25 KADIN .. GQ dergisi filmlerdeki en 25 seksi kadın yıldızı seçti. Okuyucuların oylamasıyla yapılan sıralamada, bir numaraya Jacqueline Bisset yerleşti. 1977 yılında rol aydığı ‘The Deep’ isimli filmle oyların yüzde 23’ünü alan Bisset, yirmili yaşlarındaki haliyle hafızalara kazındı.

İkinci sırada yer alan isim ise Raquel Welch oldu. Ünlü yıldız 1969 yapımı ‘100 Tüfek’ isimli filmdeki rolünün ardından aynı yıl Time dergisi kapağında “Ülkenin Bir Numaralı Seks Sembolü” olarak ilan edilmişti. GQ dergisi okurlarının üçüncülüğe layık gördüğü isim ise oyların yüzde 10’unu alan Ursula Andress oldu.

1960 ‘ların seks sembolü olarak anılan Ursula Andress, 1962 yapımı James Bond serilerinin ilk filmi olan Dr. No isimli film deki Bond Kızı Honey Ryder rolüyle tanındı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: