Final Four 19-21 Mayıs'ta İstanbul'da

THY Euroleague Final Four 2017 organizasyonu için İstanbul’un ev sahipliği bugün düzenlenen basın toplantısıyla resmiyet kazandı.

Diğer Haberler

Final Four 19-21 Mayıs'ta İstanbul'da İstanbul’da gerçekleşen etkinliğe Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu, FIBA Avrupa Genel Başkanı Turgay Demirel, Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş olmak üzere siyaset ve spor dünyasından birçok isim katılırken, Türkiye’yi Euroleague’de temsil eden dört takımın temsilcileri de toplantıda hazır bulundu.

Euroleague CEO’su Jordi Bertomeu ve THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın konuşmalarıyla açılan törende Bertomeu’nun söz konusu organizasyonun Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılacağını açıkladı.


Törende konuşan Aycı da, “Fenerbahçe taraftarının isteği üzerine ve dramatik bir final mağlubiyeti sonrası dostum Jordi Bertomeu’dan bu Final Four organizasyonunun İstanbul’da yapılmasını istemiştim.”dedi.

Şahin ve Topbaş’ın yanı sıra etkinlikte söz alan Spor Bakanı Kılıç ise, zor bir dönemden geçen Türkiye’ye gösterdikleri güven sebebiyle Euroleague yönetimine teşekkür etti.

THY Euroleague Final Four 19-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

TANITIM VİDEOSU

Video yüklenemedi...Kaynak:ucuyoruzz.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: