FIRINDA DA ÇALIŞMIŞ

Elveda Rumeli dizisinin Tıbbiyeli Mustafa’sı Tolgahan Sayışman mankenlik yaptığı dönem ahlaksız teklif aldığını oyunculuğa geçmesinin sebepleri arasında bu olayın da yer aldığını söyledi.

Magazin

FIRINDA DA ÇALIŞMIŞ Mankenlikten oyunculuğa geçen ve Tıbbiyeli Mustafa karakteriyle oyunculukta kendisini kanıtlayan Tolgahan Sayışman, Star TV Mega Magazin programında yayınlanan röportajında “Mankenlik yaptığım dönemler hiç jigolo mankene rastlamadım ama ahlaksız teklif aldım” dedi. Sayışman mankenlikten oyunculuğa geçmesinin sebepleri arasında bu olayın olduğunu da söyledi.

Camcılıktan fırıncılığa yapmadığı iş kalmamış

Yakışıklı oyuncu çok çalışkan olduğunu geçmişte bir çok iş yaptığını söyledi. “Küçük yaşlarda evdeki kitapları komşulara satardım. Daha sonra camcılık, fırıncılık bile yaptım. Şimdi oyuncuyum iyi kazanıyorum ama zor durumda kalsam yine aynı işleri yapardım” diyen Sayışman, başarısını da çalışkanlığına bağlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: