FİRST LADY BERLUSCONI'YI TERK ETTİ

İtalya Başbakanı Silvıo Berlusconı'ye önceki gün resmen boşanma davası açan Veronıca dün de İsviçre'ye taşındı

Magazin

FİRST LADY BERLUSCONI'YI TERK ETTİ Eşinin çapkınlıklarından bıkan İtalya First Lady'si Veronica Lario önceki gün 19 yıllık evliliğini bitirecek boşanma kararını resmileştirdi.

Dün de 23 yaşındaki kızı Eleonara'yı yanına alarak İsviçre'nin Schanf bölgesinde satın aldığı 2 katlı malikânesine taşındı. First Lady'nin ülkesini terk etme kararını dava sürecinde kamuoyu önünde daha fazla yıpratılmamak için aldığı iddia edildi. Veronica'nın yakın çevresine "Kendimi basına malzeme yapmak istemiyorum. Bu yüzden uzaklaşmam gerekir" dediği belirtildi.


Öte yandan, Başbakan Silvio Berlusconi'nin avukatlarının hazırladığı boşanma sonucu malların paylaşımı ile ilgili plan, Veronica Lario tarafından yeterli bulunmadı. Özellikle aile şirketlerinde Berlusconi'nin, Veronica Lario'dan olan 3 çocuğunun alacağı roller düğüm noktası. Berlusconi'nin birinci evliliğinden olan kızı Marina Mondadori yayınevinin başında bulunurken, oğlu Pier Silvio ise Fininvest'i yönetiyor. Başbakan'ın avukatları, Berlusconi'nin Veronica'dan olan çocukları Eleonara ve Luigi için, Mediolanum ve Endemol şirketlerini öneriyor. Veronica Lario'nun kendisi ve büyük kızları Barbara için henüz bir rol biçilmedi. İşte asıl düğüm de burda.

KIZLARININ MAL KAVGASI
Barbara da üvey ablası Marina gibi, İtalyan yayın dünyasının 1 numarası Mondadori'den pay istiyor. Ancak, Berlusconi'nin ilk evliliğinden olan kızı Marina'nın bundan hoşlanmadığı, yerini Barbara'ya bırakmak niyetinde olmadığı biliniyor. Berlusconi ailesinde sorun, iki farklı evlilikten olan büyük kız kardeşler arasında düğümleniyor ve bir güç kavgasına dönüşüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: