Flaş Can Yaman itirafı! Saatlerce tek başına...

Melis Buse Betkayan, Can Yaman hakkında yorumlarda bulundu. Eskiden bir kulüpte karşılaştıklarını anlatan oyuncu, "O zaman ‘tatlı çocuk’ falan diyorduk ama bu Can’la o Can’ın alakası yok." ifadelerini kullandı.

Magazin

Flaş Can Yaman itirafı! Saatlerce tek başına... 'Kısmetse Olur' yarışmasıyla adını duyuran Melis Buse Betkayan, Kanal D'de yayınlanan magazin programı 2. Sayfa'ya konuk oldu. Sohbet sırasında konu Can Yaman'a geldi. İtalya'da oldukça popüler olan Yaman'ın kaldığı otelin önünü hayranları sarmıştı.

Ebru Polat'tan Can Yaman yorumu:

Ebru Polat'tan Can Yaman yorumu: "Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez"Melis Buse Betkayan, son günlerde adından sıkça söz ettiren Can Yaman için, "Eskiden Kuruçeşme’de bir kulübe gidiyorduk. O zaman Can da kulüpte tek başına elinde bir bardakla saatlerce duruyor, etrafını izliyordu, bize bakıyordu. Hiç kimseyle konuşmuyordu. O zaman ‘tatlı çocuk’ falan diyorduk ama bu Can’la o Can’ın alakası yok. Şimdi çok değişmiş" ifadelerini kullandı.

Can Yaman'ın tatil pozu beğeni topladı!

Can Yaman'ın tatil pozu beğeni topladı!Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı

Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: