Flaş.. Flaş.. Depeche Mode'un bu akşamki konseri iptal edildi

İstanbul'da bugün Küçükçiftlik Park'ta yapılması beklenen Depeche Mode konseri başka bir tarihe ertelendi.

Kültür-Sanat

Flaş.. Flaş.. Depeche Mode'un bu akşamki konseri iptal edildi Konserle ilgili olarak yetkililer tarafından yapılan açıklama şöyle: "İstanbul konserinin, Depeche Mode ve Purple Concerts'in kontrolü dışında gelişen, Bulgaristan sınır kapısındaki grev ve yaşanan üzücü olaylar nedeniyle gerçekleşemeyeceğini tüm müziksever ve bilet sahiplerine bildirmekten dolayı üzüntülerimizi bildirmek isteriz.
Bulgaristan tarafında gerçekleştirilen yol kapama eylemi, Depeche Mode prodüksiyon tırlarının Türkiye'ye geçişine izin vermemiş ve konserin gerçekleşememesine yol açmıştır. Depeche Mode ve Purple Concerts yetkilileri şu an, konseri ileri bir tarihe yeniden programlamak için çalışmaktadır. Bilet almış tüm müzikseverlerden biletlerini saklamalarını, Depeche Mode ve Purple Concerts tarafından yapılacak açıklamaları takip etmelerini, bir sonraki konser tarihinin açıklanmasını beklemelerini rica ederiz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: