Florence Eugene: Kıvanç'la uyuşamadık Semih ile mutluyuz

Kıvanç Tatlıtuğ'dan ayrıldıktan sonra Semih Erden'le birlikte olan Florence Eugene, Hürriyet Pazar'dan Hakan Gence'ye bir röportaj verdi.

Magazin

Florence Eugene: Kıvanç'la uyuşamadık Semih ile mutluyuz Florence Eugene seksi bakışları ve zarif tavırlarıyla tam bir Fransız. Bu hafta vizyona giren sinema filmi ‘Panzehir’ için buluştuk. Konu yeni aşkı Semih Erden’e geldi. İlişkisini ilk kez anlatan Eugene’a göre Erden ‘harika bir âşık’

Kuzey Fransa’da doğmuş İtalyan kültürüyle büyümüş Eugene. İşçi sınıfı, orta halli ve sanatla ilgilenen ailesinin ona verdiği en büyük ders güzelliğinin tek başına hiç bir işe yaramayacağı oluyor. Haliyle o da derslerine sığınıyor. İnsanlarla kolay iletişim kuramayan, utangaç bir kız olarak yetişiyor: “Çocukken hiç güzelliğimi kanıtlama derdinde olmadım. Birinci amacım kendimi geliştirmek için daha fazla neler yapabilirim oldu” diye anlatıyor.

Ama büyüdükçe güzelliği fark edilmemesi imkânsıza dönüşüyor. Etrafındakilerin “Mankenlik yapmalısın” baskılarının önündeyse ailesi duruyor: “Ailem model olmamı istemiyordu. ‘Aklını kullan güzelliğini kullanma’ derlerdi. Bu yüzden beni okuyup iyi eğitimler almam konusunda hep itici güç oldular.

Hatta babaannemin unutamadığım bir lafı var, ‘Güzellik geçici akıl kalıcı’” diyor Florance Eugene. Önce sosyoloji sonra etimoloji okumaya başlıyor. Yine de kader ağlarını örüyor. Fiziği eninde sonunda büyük bir ajansın sahibi tarafından tesadüfen görülüyor. Çok güvendiği ajans sahibiyle çalışmaya ‘evet’ diyor ve modellik kariyerine başlıyor. O gün bugündür de katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde oynuyor, podyumları arşınlıyor.

RÖPORTAJIN DEVAMI İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: