Perez: Mesut kadın düşkünüydü!

Real Madrid'in başkanı Perez, iddialara göre Mesut'u profesyonel olmadığı için yolladı ve onun kadın düşkünü olduğunu söyledi.

Diğer Haberler

Perez: Mesut kadın düşkünüydü! Real Madrid Başkanı Florentino Perez, transferin son gününde 49 milyon avro karşılığında Arsenal'e geçiş yapan Mesut Özil ile ilgili şok ifadelerde bulundu.

İspanyol internet sitesi ABC'nin iddialarına göre Perez, yıldız oyuncu hakkında "Özil iyi bir profesyonel değildi. Kadın düşkünüydü. Geceleri metresleriyle dışarı çıkar, sabahlara kadar uykusuz kalırdı." diye konuştu.

Tecrübeli orta saha oyuncusunun apar topar Arsenal'e transfer olmasıyla birlikte tüm futbol dünyası şaşkına dönmüş ve bu transferin arkasındaki sebebi merak etmeye başlamıştı. Bale için 100 milyon avro ödeyen İspanyol devinin mali kaynak yaratmak adına Mesut'u Arsenal'e sattığı söylense de Real Madrid'in ekonomik yapısı baz alındığında pek çok futbol sever bu sebebi yeterli görmemişti

Türk asıllı Alman oyuncunun Arsenal'e satılmasına başta Cristiano Ronaldo olmak üzere pek çok takım arkadaşı tepki gösterdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: