Flormar, Bath&Body Koleksiyonu ile nem terapisi!

Kişisel bakımınıza eğlence katan Flormar’ın yepyeni “Bath& Body” koleksiyonu ile cildiniz neme, vitaminlere ve bakıma doyacak!

Kadın

Flormar, Bath&Body Koleksiyonu ile nem terapisi! Güneşin etkisini hissetmeye başladığınız bu günlerde cildinizi nemlendirirken aynı zamanda mis gibi yaz meyvelerinin kokularını hissetmeniz için Flormar’dan yeni bir koleksiyon; Bath& Body’… Yaz meyvelerinin enfes kokularından ve isimlerinden ilham alan koleksiyonda Mixed Berries, CreamCoconut, CottonCandy&Vanilla, FreshCitrus ve Juicy Mango olmak üzere beş farklı koku seçeneği bulunuyor. Bu taze yaz kokuları el kremi, mini el kremi, vücut losyonu, duş jeli ve body mistgibi geniş ürün yelpazesi ile günlük bakımı keyifli hale dönüştürüyor.

Cildiniz “AcaiBerry” dokunuşuyla yenilensin!
Eşsiz formüle sahip ‘Mixed Berries’; A, C &E vitaminleriyle cildinizi yenilerken Acai Berry özüyle güçlendirilmiş çilek ve vişne kokularıyla yaz aylarının tazeliği cildinize yansıyacak.

Cildinize hindistan cevizi mucizesi!
Cildinizin yeni sırdaşı 'Creamy Coconut’ içerdiği Hindistan cevizi özü ve antioksidanlar sayesinde cildinizi korurken tahrişlere savaş açıyor. Hindistan cevizinin cildinize uyumuna bayılacaksınız!

Esnek ve pürüzsüz bir cilt için: Cotton Candy&Vanilla!
Shea yağının güçlü nemlendirme etkisiyle cildinizin esnekliği ve yumuşaklığı koruma altına alan CottonCandy&Vanilla’nın şeftali, muz ve vanilya aroması ile bütün yaz cildinizi şımartacak.

Nemlenirken ferahlamanın yolu “FreshCitrus”
Cildinize nemden çok daha fazlasını sunan ‘FreshCitrus’’da bulunan C vitamini, Limon meyvesinin antibakteriyel özelliği ve yoğun turunçgil aroması sayesinde cildiniz neme doyacak.

‘Juicy Mango’ ile gençleşin!
Turunçgil, mango ve çileğin eşsiz kokuları eşliğinde ışıldamaya hazır olun! A ve C vitaminleri tarafından zengin Mango Özü’nün yaşlanma karşıtı özelliğiyle dolu olan ‘Juicy Mango’ cildinizin yenilenmesini sağlayarak cilt kusurları ve leke oluşumunu geciktirecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: