Flormar'dan ses getiren davet!

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyası, 9 Ekim Çarşamba günü Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonu lansmanı için düzenlenen etkinlik gerçekleşti.

Sosyete

Flormar'dan ses getiren davet! Renkli makyaj markası Flormar, konusundaki uzmanlığını yansıttığı, şık tasarımlarının ve pratik kullanımının yanı sıra ipeksi yumuşaklığı ile dikkat çeken yepyeni fırça ve aksesuar koleksiyonunun lansmanını The House Cafe Garden’da gerçekleştirdi.


Var olan aksesuar ürünlerini yenileyen ve yelpazesini geliştiren Flormar Aksesuar Koleksiyonu’nun tamamının tasarımları ve yapıları değiştirildi. Koleksiyonda 26 adet fırçanın yanı sıra, 27 adet; sünger, törpü, cımbız gibi aksesuarlardan oluşan 53 ürün bulunuyor. Makyaj uygulamalarında her türlü ihtiyacı karşılayacak fonksiyonel, pratik, inovatif ve ulaşılabilir fiyatlı bu yeni koleksiyon herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlandı.


Aslı Şen, Gül Erçetingöz, Pınar Altuğ Atacan, Sedef Çalarkan, Eda Güzelcik, Bige Çalışkan, Arzu Kunt, Rıfat Yüzüak, Melis Özer, Ayşe Kucuroğlu gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldığı etkinlikte, misafirler yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonunu keşfederken; sevilen Makyaj Artisti Hamiye Akpınar’dan uygulamalı tavsiyeler aldı.


Flormar’ın renkli ve ilham veren dünyasından yola çıkarak hazırlanan etkinlikte; konuşmaların ve ikramların ardından katılımcılar fırça ve aksesuarları deneyimlerken, hazırlanan alanlarda keyifli anlar geçirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: