Genç yüz şok etti!

Bir markanın genç yüzü olarak lanse edilen Hazar Ergüçlü'nün Onur Ünlü ile aşk yaşaması sosyal medyada gündem oldu. Ergüçlü ile Ünlü arasında 19 yaş fark bulunuyor.

Magazin

Genç yüz şok etti! 26 yaşındaki Hazar Ergüçlü ile 45 yaşındaki Onur Ünlü önceki gecce ilk kez birlikte görüntülendi. İkilinin aşk yaşadıkları bir süredir konuşuluyordu ama çift hiç birlikte görüntü vermemişti. Dün ikili ilk kez bir arada görüntülendi.

Trafikte kaldılar

Taksiyle Beyoğlu’ndaki bir mekana giden ikili, kapıda habercileri görünce araçtan inmekten vazgeçti, şoföre devam etmesini söyledi. Ancak sıkışan trafik yüzünden görüntülenmekten kurtulamayan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü, soruları yanıtsız bıraktı.Hazar Ergüçlü, bir kozmetik markasının genç yüzü olarak tanıtılmış ve reklam yüzü olmuştu. Genç yüzün kendisinden 19 yaş büyük biriyle aşk yaşaması olay oldu. Sosyal medyada "genç yüze yaşlı sevgili" yorumları yapıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: