Flormar “Metallic Lip Charmer” ışıltı şart!

Flormar’ın “Metallic Lip Charmer” serisinin metalik ve yumuşak dokusu ile dudakların başrolde!

Kadın

Flormar “Metallic Lip Charmer” ışıltı şart! Flormar “Metallic Lip Charmer” serisi, trend ve çarpıcı renklerdeki yeni likit rujları ile karşınızda! Metallic Lip Charmer Matte dudaklara kadifemsi ve çekici bir dokunuş katarken, Metallic Lip Charmer Glaze ise yoğun ve ışıltılı yapısı ile tüm bakışları üzerine topluyor. Metallic Lip Charmer’ların çeşitli bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü dudakları nemlendirirken aynı zamanda bakım yapıyor.

Metallic Lip Charmer Matte ile metalik mat dokunuş!

Dudakları kurutmadan matlaştıran kadifemsi yapısı ile çekici görünüm sunan Metallic Lip Charmer Matte’ ın dokuz farklı renk seçeneği keşfe değer bir tercih deneyimi sunuyor.

Yoğun renk veren yumuşak dokusuyla, uzun süre kalıcılık sağlayan Metallic Lip Charmer Matte alışılmışa meydan okuyor!

Metalik parlaklık için Metallic Lip Charmer Glaze!

Metallic Lip Charmer Glaze ile tek dokunuşla belirgin, yumuşak dudaklara sahip olmak artık çok daha kolay. Dokuz farklı renk seçeneğine sahip olan Metallic Lip Charmer Glaze’ın yoğun parlak dokusu, metalik rengi ve ışıltılı jel formülü ile kolay kullanım sağlayan Metallic Lip Charme Glaze’ lere bayılacaksın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: