FOTO-GALERİ

Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'e benzemek için bir dizi estetik ameliyat yaptıran manken Çiğdem Savaş, bugün ilk kez kameralar karşısına geçti.

Magazin

FOTO-GALERİ Karın, bel ve bacak bölgelerinden alınan yağlarla yüzüne dolgu yaptıran, kaş ve dudaklarını büyüten ve burnunu kaldırtan Savaş'ın ameliyatların izlerini taşıdığı görüldü. Yüzündeki şişlikler ve gözündeki kanlanma dikkat çeken Savaş, pişman olmadığını ifade etti.

Ameliyat olduğu hastanenin başhekimi Dr. Mevlit Yurtseven ile basın toplantısı düzenleyen Savaş, yarından itibaren psikolojik tedaviye başlayacağını söyledi. Savaş, 'Kesinlikle pişmanlık duymuyorum. İlk zamanlarda çok şiddetli ağrılarım vardı; fakat şu an eskisi kadar acı yok. 15 gün sonra sargılar açılacak. Bu halimle aynaya baktığımda kendimi aslanlara benzetiyorum. Ne Çiğdem'im ne de Tansu Çiller. Benim yaptığım çılgınlık. Sadece iki dakikada ameliyat olma kararını verdim. Ben çılgın biriyim. Ailem yanımda, onlar da çok üzgün. Ama çok inatçı biriyim, kafama koyduğumu yaparım, yeter ki isteyeyim ve inanayım.' dedi.

'BİREBİR BENZEMESİ İMKANSIZ AMA KARDEŞİ KADAR BENZEYECEK'

Konuşmakta zorluk çektiği görülen Savaş gazetecilerin sorularını da cevapladı. Bir gazetecinin 'Tansu Hanım'la bu konu hakkında görüştünüz mü?' sorusu üzerine, 'Şu zamana kadar Tansu Hanım'dan hiç bir karşılık gelmedi. Ama ben sargılar açıldıktan sonra kendileriyle görüşmeyi düşünüyorum' cevabını verdi.

Doktor Yurtseven ise, 'Birebir benzemesi imkansız ama kardeşi kadar benzeyecek. Psikolojik tedavi isterse burada Çiğdem Hanım'a yardımcı olacağız. 15 gün sonra sargılar açıldığında tam benzerlik olmaz tabii. Bir kaç kere daha ameliyata girmesi gerekecek' diye konuştu. Cumhuriyet kadınları projesinde Tansu Çiller'i canlandıracak olan Çiğdem Savaş, plastik makyaj yerine estetik ameliyatı olmayı tercih etmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: