FOTO-GALERİ

Gözde futbolcuların sahalardaki başarıları başlarını öyle döndürüyor ki, özel hayatları bir anda alt üst olabiliyor. Nasıl mı, en kolay yoldan; eşlerini, sevgililerini aldatmayı seçiyorlar.

Magazin

FOTO-GALERİDWIGHT YORKE Manchester United'ın ünlü oyuncusu Yorke, 2000 yılında aynı anda hem model Jordan ile birlikte oldu hem de hostes Alicia Douvall ile. Sonra Yorke ve Jordan'ın bir bebekleri oldu ama çift 2002'de ayrıldı.

DAVİD BECKHAM Seksi güzel Rebecca Loos, İngilzlerin ünlü oyuncusu David Beckham ile 2004 yılında Madrid'de oynarken birlikte olduğunu açıkladığında büyük olay olmuştu. Yakışıklı oyuncu eşi Victoria ile de sorun yaşamıştı. Ancak çift hala birlikte ve 3 çocukları var.

Jermain Defoe, Ünlü model Dani Llyod ile birlikteyken Stephanie Moule ile ilişkiye girdi. Dani de evi terketti.

Ünlü futbolcu Darren Byfield, eşi Jamelia'yı 20 yaşındaki Jaclyn Evans'la aldattı. Jamelia bu olayda eşini affetti.

Liverpool'un ünlü futbolcusu Pennant, sevgilisini sosyeteden bir güzelle 20 yaşındaki Lucie Gardner ile aldattı.

Ünlü futbolcu Cole da eşini kuaför Aimee Walton ile aldattı. Ashley'in eşi Cheryl'nin kocasını hala affetmediği söyleniyor.

Ünlü futbolcu Campbell, kız arkadaşı Lisa Welham'ı Alena Pitzer'le aldattı. Alena o zaman 19 yaşındaydı. Bu ihanet olduğu sırada Campbell ve Lisa 4 aylık nişanlanlıydılar.

İngiltere Milli Takımının eski teknik direktörü, şimdi Manchester City'nin antrenörü İsveçli ünlü çalıştırıcı Eriksson, uzun yıllar birlikte olduğu kız arkadaşı Nancy Dell'Olio'yu hem TV sunucusu Ulrika Jonsson ile hem de sekreter Faria Alam'la aldattı.

Chelsea'nin kaptanı Terry, nişanlısı Toni Poole'u 17 yaşındaki Shalimar Wimble ile aldattığını söyledi. Üstelik Terry, nişanlısını 7 yıllık birlikteliklerinde 8 kez aldatmıştı.

h2
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: