FOTO-GALERİ

Manken Tuğba Özay'ın bir peşmergenin kızını canlandırdığı 'Saddam'ın Askerleri Kara Güneş' isimli filmin çekimlerine Malatya'da başlandı.

Magazin

FOTO-GALERİ Kuzey Irak'ta Saddam Hüseyin döneminde bir peşmerge köyüne yapılan baskıları ve işkenceleri yansıtan 'Saddam'ın Askerleri Kara Güneş' adlı filmin başrol oyuncularından manken Tuğba Özay, sinemaya ilk adımını attı.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Rüzgar Gani Şavata'nın yaptığı filmde Yalçın Dümer ve Rüzgar Gani Şavata ile birlikte rol alan manken Tuğba Özay, bir peşmergenin kızını canlandırıyor.
Filmdeki rolünü anlatan Özay, 'Canlandırdığım 'Zine' adlı genç kız, sivri ve güçlü bir karaktere sahip. Ben köydeki lider kız canlandırıyorum.Kimseye boyun eğmeyen,dik başlı bir karakter. Bir kadın olarak güçlü durmayı her zaman seven bir insanım. Bu filmde de o güçlü karakteri seyircinin gözleri önüne seriyoruz' dedi.

vatan
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: