FOTOĞRAFLARDAN MEMNUNUM!

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da konser veren ve mavi elbisesi, saç modeli ve ışıltılı kolyesiyle oldukça dikkat çeken Sibel Can, son günlerde olay olan bacaklarını açık bırakan pozu hakkında ilk kez Mega Magazin kameralarına konuştu.

Magazin

FOTOĞRAFLARDAN MEMNUNUM! Habere göre, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği kosner sırasında İspanyol dansı yaptığını belirten Sibel Can, bacaklarını açık bırakan poz için "Gazeteci o anlık olayı yakalamış" diye konuştu.

Magazin gündeminde olay yaratan pozları hakkında oldukça memnun olan Sibel Can, "Kötü bir görüntü değil. Resim güzel, saç ve makyaj güzel" diyerek, kendine duyduğu güvenin altını çizdi. Her boşanma döneminin ardından bacak dekolteli pozlar verdiği yönünde çıkan haberlere de yanıt veren Sibel Can, "Ben öncelikle sahne sanatçısıyım. Evlendiğim kişiler bu meslekte aldılar beni" diyerek, bu dansları evliyken de yaptığını belirtti. Diğer meslektaşlarına da dokundurmadan edemeyen Sibel Can, "Hem güzel ses hem güzel sahne şovu bir bende, bir de Tarkan'da var. Neden kullanmayayım?" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: