Foursquare'dan devrim gibi yenilik

50 milyonu aşkın kişiden oluşan kullanıcı topluluğunun yardımıyla yeniden inşa edilen Foursquare, çok yakında hizmet verecek.

Yaşam

Foursquare'dan devrim gibi yenilik Yenilenen Foursquare, 'kişiselleştirilmiş yerel aramalar'la ön plana çıkacak; kullanıcı tavsiyelerinin, check-in'lerin, fotoğraf paylaşımlarının ve akıllı algoritmaların da eklenmesiyle mekan tavsiyelerini şekillendirecek.

Yeni Foursquare tamamen kullanıcıların beğenilerine odaklanacak Artık nerede olursanız olun, Foursquare sizin zevkinizle uyuşan bir mekan bulma odaklı çalışacak. Yenilenen uygulamayla birlikte, geçmişte yapılan tüm check-in'ler, arkadaş listeleri, fotoğraf paylaşımları da şimdiden kullanıcıların üçte ikisinin kullanmaya başladığı Swarm'a aktarılıyor. Eğer hala Foursquare kullanarak check-in yapıyorsanız, check-in yapmaya devam etmek için Swarm'u indirmeniz gerekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: