FRAME'DEN YENİ SEZON SÜRPRİZİ:

İstanbul'un yemek ve eğlence rotaları arasında, son dönemde sıkça adından söz ettiren Frame, hız kesmediği yenilikleri ve sürprizleri ile yaz sezonunu keyifle karşılıyor...

Magazin

FRAME'DEN YENİ SEZON SÜRPRİZİ: İstanbul gece hayatının favori adreslerinden Frame, performansları ile büyük beğeni toplayan 2 genç yeteneğe yeni sezon boyunca Salı geceleri ev sahipliği yapıyor. Geçen seneki canlı performansları ile eğlence severlerden tam not alan Hale Caneroğlu'ndan sonra Frame'in yeni sezonda eğlence severler için sürprizi, 'Bir Sevda masalı' adlı ilk albümü ile büyük başarı yakalayan Yusuf Güney...

Rafet El Roman ile beraber seslendirdiği 'Aşk-ı Virane' şarkısı ile herkesin beğenisini kazanan Yusuf Güney, Frame'de sergilediği sahne performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yorumcu kimliği ve özgün tarzı ile Türk Pop müziğine yeni bir soluk kazandıran Yusuf Güney, kısa zamanda kavuştuğu büyük hayran kitlesinin heyecanlı bekleyişine Frame sahnesinde son veriyor. İstanbul'da ilk defa canlı performans sergilemek için Frame'i tercih eden Yusuf Güney, gala sahnesini 7 Nisan 2009 Salı gecesi gerçekleştirdi. Hale Caneroğlu ile Salı geceleri 15 günde bir dönüşümlü olarak Frame'de sahne alan Yusuf Güney Rafet El Roman'ın orkestrası eşliğinde, kendi şarkılarının yanı sıra, yerli ve yabancı sevilen birçok parçayı da seslendiriyor.

21 Nisan 2009 Salı gecesi Frame sahnesinde 2. canlı performansını sergileyecek olan Yusuf Güney, saat 23:00 itibari ile sevenleri ile buluşuyor.

Hayatın ve İstanbul'un eşsiz renklerini, özgün ve yepyeni bir çerçevede sunan Frame, lezzetleri ve sürprizlerle dolu, eğlenceli geceleri ile yaz sezonunu keyifle karşılıyor.

Frame Hakkında

Pazar günleri hariç, haftanın her günü saat 12:00 - 04:00 arası hizmet veren Frame, restaurant tarafında dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunarken, club tarafında eşsiz canlı performanslara ev sahipliği yapıyor. Maçka Demokrasi Parkı'nda konumlandığı nokta itibari ile İstanbul'u eşsiz bir çerçeve içinde yansıtan Frame, yaz - kış sene boyunca sunduğu hizmetlerle damak tadına önem verenlerin ve eğlence severlerin favori adresi...

Yusuf Güney Hakkında

Müzik dünyasına merhaba dediği ilk albümü 'Bir Sevda Masalı' ile Türk Pop Müziği'ne yeni bir soluk kazandıran Yusuf Güney, çok kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Henüz 23 yaşında olan ve Lonra'da yaşayan Yusuf Güney'in hikayesi Rafet El Roman'ın 2005 yılında Londra'da verdiği konsere dayanıyor. Bu konser sırasında kuliste Rafet El Roman ile tanışan Yusuf Güney'in başarı hikayesi bugüne dek uzanıyor. Stüdyo kayıtları Almanya'da ve Londra'da gerçekleştirilen albümün prodüktörlüğünü Rafet El Roman üstlendi. Emre Müzik etiketi ile 19 Şubat 2009'da piyasaya sürülen ve müzik severlerin büyük beğenisini toplayan albümdeki şarkıların 8'i Yusuf Güney'in, 2'si ise Rafet El Roman'ın imzasını taşıyor.

Frame

Maçka Demokrasi Parkı No: 11 - 12 - 13

Maçka - İstanbul

0212 240 64 86
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: