'Frankenstein' Ankara sahnesinde..

Kerem Alışık, “Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu olarak 20. Yılımızda “Frankenstein” ile Ankara seyircisi karşısında oynamak heyecan verici olacak. Tiyatro eğitimi verdiğimiz okulumuz Sadri Alışık Kültür Merkezi’nin bir kolunun da Ankara da olduğu başkentimizde tiyatroseverlerle buluşmak ayrıca bizler için önem taşıyor” dedi.

Kültür-Sanat

'Frankenstein' Ankara sahnesinde.. Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla, Türkiye’de ilk kez sahnelenen ve her gösteriminde kapalı gişe oynayarak seyircinin beğenisini toplayan 200 yıllık efsane “Frankenstein” Ankara seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık’ın rol aldığı “Frankenstein” 27 Şubat Cumartesi saat 20.30 da ve 28 Şubat Pazar saat 15.30 da Ankara Şinasi Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşacak.

Mary Shelley'in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan Selen Korad Birkiye'nin çevirisini yaptığı FRANKENSTEIN Şakir Gürzumar yönetimin de Türkiye’de ilk kez izleyici ile buluştu ve izleyiciden tam not aldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: