“Frankenstein” Ankara'yı ayağa kaldırdı!

Kerem Alışık, “Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu olarak 20. Yılımızda “Frankenstein” ile buluştuğumuz Ankara seyircisi bizi duygulandırdı. Dakikalarca ayakta alkışlayıp, salonda kalan tiyatro severler, heyecan ve mutluluğu aynı anda bize yaşattı… Çok yakında tekrar Ankara seyircisi ile birlikte olacağız… Her bir izleyiciye teşekkür ederiz” dedi.

Kültür-Sanat

“Frankenstein” Ankara'yı ayağa kaldırdı! Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla, Türkiye’de ilk kez sahnelenen ve her gösteriminde kapalı gişe oynayarak seyircinin beğenisini toplayan 200 yıllık efsane “Frankenstein” Ankara seyircisiyle heyecanlı bir buluşma yaşadı.

Başrollerinde Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık’ın rol aldığı “Frankenstein” yoğun istek üzerine 26-27 Mart'ta Ankara Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde tiyatro severlerle yeniden buluşacak.

Mary Shelley'in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan Selen Korad Birkiye'nin çevirisini yaptığı FRANKENSTEIN Şakir Gürzumar yönetimin de Türkiye’de ilk kez izleyici ile buluştu ve izleyiciden tam not aldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: