Frankie İstanbul, Saturday Live’da Ödül ve Funk Alaturka'yı ağırlayacak

Frankie İstanbul, Saturday Live serisi ile Cumartesi akşamı eğlencelerine yeni bir soluk getiriyor. 28 Mart Cumartesi gecesi, pop, caz, funk ve alaturka ezgilerle kendine özgü tarzını ortaya koyan Ödül’e Funk Alaturka eşlik edecek.

Diğer Haberler

Frankie İstanbul, Saturday Live’da Ödül ve Funk Alaturka'yı ağırlayacak Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gece hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor. Cumartesi gecelerini Saturday Live ile keyiflendiren Frankie İstanbul’da bu hafta Ödül ve Funk Alaturka sahne alacak.

Funk, pop, disco, rock şarkılarla alaturka şarkıları sentezleyerek yarattığı tarzı ile dikkat çeken Ödül, kendi albümünden şarkılarında da aynı enerjiyi yansıtıyor. “Ada” isimli çıkış parçası, enerjisiyle dinleyenleri eğlendirirken, “Bunu Sen İstedin” yeniden umudu bulmak gerektiğini fısıldıyor. Kendilerini “Türk Usulü Funk” olarak özetleyen Funk Alaturka ise geçmişten bugüne hit olan şarkıları kendi tarzları ile yorumlayarak Ödül’e eşlik ediyor.

Seçkin menüsü, zengin şarap kavı ve üst düzey servis anlayışı ile hizmet veren Frankie İstanbul, 28 Mart Cumartesi geccesi saat 22:00'den itibaren farklı ve eğlenceli bir müzik deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

FRANKIE İSTANBUL ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: