Frankie’nin efsaneleşmiş “Black Nights” gecceleri

Frankie İstanbul, “Black Nights” gecceleri her hafta olduğu gibi yine çok eğlenceli ve dopdolu geçecek.

Diğer Haberler

Frankie’nin efsaneleşmiş “Black Nights” gecceleri Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gecce hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Frankie İstanbul, Black Nights performansları ile kaliteli müzik coşkusunu haftada dört gecce İstanbulluların beğenisine sunuyor.


Haftanın Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma geccelerini keyiflendiren Black Nights sahnesi bu hafta; 24 Mayıs Salı buğulu sesi ile unutulmaz şarkılara ses veren Suat Suna, 25 Mayıs Çarşamba Türkçe ve yabancı pop parçalardan oluşan repertuvarıyla Sinem Aydıner sahne aldı..

26 Mayıs Perşembe akşamı ise benzersiz sesi ve unutulmaz şarkıları ile Sibel Tüzün’ü ağırlayacak. Frankie’nin vazgeçilmez solisti Barbaros ise 27 Mayıs Cuma akşamı sahnede yerini alırken, Cumartesi gecesi eğlencesi Ödül&Funk Alaturka grubu ile başlayıp Suat Ateşdağlı’nın benzersiz performansı ile renklenecek.


İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, Black Nights performansları için haftada dört kez Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: