Frankie'ye bir ödül daha

Frankie İstanbul, dünyaca ünlü şarap dergisi Wine Spectator tarafından üst üste 3. kez “Award Of Excellence” ödülüne layık görüldü.

Diğer Haberler

Frankie'ye bir ödül daha Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul yemek ve gecce hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, dünyanın en prestijli şarap otoritelerinden olan Wine Spectator Dergisi tarafından “Award of Excellence” ödülüne layık görülerek, “dünyadaki en iyi şarap menülerine sahip restoranlar” arasında gösterildi.

Ünlü şarap dergisi 2016 yılında yaptığı değerlendirmede dünyanın farklı yerlerinden 3800’e yakın restoranı ödüle değer görürken, bunlardan 20 tanesini Türkiye’den seçti. 2014 yılından bu yana üst üste 3. Kaz Award of Excellence ödülüne layık görülen Frankie İstanbul, iddialı şarap kavını uluslararası bir ödülle birkez daha kez taçlandırmış oldu.

240 çeşit yerli ve yabancı olmak üzere 2755 adet şaraba yer veren Frankie İstanbul, Restoran Müdürü ve Somelier’i Serdar Kombe’nin yaptığı ters köşe şarap eşleştirmeleri ile misafirlerini şaşırtmaya devam ediyor. İyi yemek, şarap ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, 7 gün 24 saat açık Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: