FRANSIZ ŞARKICI ZAZ’IN OLAYLI GECCESİ!

Ünlü Fransız şarkıcı Zaz’ın eğlenceli başlayan gecce turu olaylı bitti.

Magazin

FRANSIZ ŞARKICI ZAZ’IN OLAYLI GECCESİ! Fransız şarkıcı Zaz, verdiği konserden sonra İstanbul turuna başladı. Aralarında sevgilisinin de bulunduğu çoğunluğu erkeklerden oluşan yaklaşık 15 kişilik arkadaş grubuyla önceki akşam Asmalımescit'te bir mekana gelen Zaz, burada Almanya-İtalya maçını izledi. Maç sonrası grupla birlikte yemek yemek için mekanın üst katını tercih eden Zaz, mekanı gecce yarısı terk etti.

Mekan çıkışı gazetecileri karşısında gören Zaz, yüzünü gizleyerek görüntü vermek istemedi. Görüntü alınmasını istemeyen Zaz’ ın erkek arkadaşları da Fransız yıldızın etrafına adeta etten duvar ördü. Zaman zaman gazetecilerle de şakalaşarak ilginç görüntüler sergileyen grup, Zaz taksiye bineceği sırada kameralara sert müdahalede bulundu. Zaz araç içerisinde yüzünü gizlerken kalabalık içerisinden bir grup televizyonculara saldırdı. El, kol hareketleri yaparak televizyoncularla tehditler savuran grup, Zaz’ın taksiyle oradan uzaklaşmasının ardından sakinleşebildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: