FUHUŞ OPERASYONUNDA İKİNCİ PERDE!

Asayiş Şube Müdürlüğü’nün bütün birimlerinden ekiplerin katıldığı 10 farklı ilçede 60’ı aşkın adreste düzenlediği eş zamanlı operasyonlar gündemi sarsmıştı.. Şimdi operasyonun ikinci perdesi çok daha fazla ses getireceğe benziyor..

Magazin

FUHUŞ OPERASYONUNDA İKİNCİ PERDE! İşadamlarına para karşılığında kadın temin ettikleri ileri sürülen kişilere yönelik olarak 7 aydır sürdürülen teknik ve fiziki takibin ardından gerçekleştirilen operasyonlarda, 44 kişi gözaltına alınmış, gözaltına alınanların 21'inin fuhuş ticaret yapmakla, 23 kadının da para karşılığı ilişkiye girmekle suçlanmıştı...

Şişli'de bir gecce kulübü işleten D. D.'nin liderliğini yaptığı ileri sürülen organizasyonun bin ile 5 bin dolar arasında değişen miktarlar karşılığında erkek müşterilerine kadın temin ettikleri iddia ediliyordu. Gözaltına alınan kadınlar arasında tanınmış isimler de var. E. Ş., D. E, E.Y, A. E. K. adlı mankenler gözaltına alınan 23 kadının arasında bulunuyordu..

Ve bugün alınan haberlere göre ise Asayiş Şube ekiplerinin fuhuş çetesinin tüm iş adamları ve müşterilerinin adı olan ajandayı bulmasıyla operasyon çok daha kapsamlı bir hale geldi. Bu kapsamda takipleri süren isim ve mekanlara yapılacak yeni operasyonlarla gündemi şok edecek isimlerin de açığa çıkması bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: