Fulden Uras'tan anlamlı poz!

Geçtiğimiz yıllarda kanser hastalığına yakalanıp başarılı bir tedavi sonrası sağlığına kavuşan ünlü popçu Fulden Uras Tayfun Çetinkaya’nın objektifine Selim Akar fikir danışmanlığında kanser hastalarını simgeleyen saçlarının dökülmüş haliyle poz verdi.

Magazin

Fulden Uras'tan anlamlı poz! Bu fotoğrafı önümüzde ki günlerde piyasaya çıkaracağı yeni albümünün kapak fotoğrafı olarak kullanacağını açıklayan Fulden Uras “ Bugüne kadar birçok güzel göründüğüm imaj fotoğraflarını albüm kapağı olarak kullandım. Şimdi ise kanserde erken teşhise dikkat çekmek için albüm kapağımda erken teşhis hayat kurtarır mesajı ile bu fotoğrafı kullanacağım. Umut ediyorum ki raflarda bu albümümü görenlere bir nebze de olsa erken teşhisin önemini anlatmış olurum. Bu sefer imaj fotoğrafım yerine albüm kapak fotoğrafım ile fayda sağlamak istedim “ açıklaması yaptı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: